Adventsljusstake Star Trading RutGrå
Rek. pris 669 kr
629 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Rut
Grå
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker träljusstake från Star Trading. Ljusstakens vackra rut-mönster är iögonfallande. Med sina 7 stycken ljuskällor skapar den en mysig belysning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker träljusstake från Star Trading. Ljusstakens vackra rut-mönster är iögonfallande. Med sina 7 stycken ljuskällor skapar den en mysig belysning i hemmet.
Recensioner
Liselotte Verifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin ljusstake, fin mörkgrå färg.
Agneta BVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg design och juligt röd, så nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 155-46 |
| Färg | Grå |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 430 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 34 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,8 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Rut |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482032324 |


