Adventsljusstake Star Trading Sanna5-armad
479 kr
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träljusstake med fina dekorationer. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med fina dekorationer. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 200-85 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,53 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | San |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482200853 |
