Adventsljusstake Star Trading Selma 5LRöd
Rek. pris 559 kr
529 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Selma 5L
Röd
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träljusstake med 5 stycken ljuskällor. Lätt att placera då den är liten i storleken. Skapar en härlig julstämning både i fönster och inne i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 5 stycken ljuskällor. Lätt att placera då den är liten i storleken. Skapar en härlig julstämning både i fönster och inne i rummet.
Recensioner
Helena SVerifierad köpare
för 4 månader sedanLiten och nätt. Färgen är mörkare än vad jag väntat mig.
Carina WVerifierad köpare
för 4 månader sedanVi behövde ha en till i samma modell/färg och blev så glad att det fanns.
Ulla FVerifierad köpare
för 5 månader sedanVäldigt fin, lite mindre än jag tänkte men helt ok
Bengt LVerifierad köpare
för 5 månader sedanJättesnygg pryder sin plats
+ ingen
- ingen
PerVerifierad köpare
för 2 år sedanEnligt beskrivningen ska ljuskällan vara LED. Det var det inte, det var vanliga glödlampor. Besviken!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 219-60 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Ström | 55 mA |
| Vikt | 0,58 kg |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Selma |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482025821 |

