Adventsljusstake Star Trading Stockholm
Rek. pris 1 499 kr
1 099 kr
30 dagars prisgaranti

Stockholm
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Exklusiv, stilren och modern metalljusstake. Köp till valfri ljuskälla och ge din ljusstake din egna personliga touch. Vridbara lamphållare som kan riktas och ändra ljusstakens utseende. Skapar julkänsla i ditt hem från år till år.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Exklusiv, stilren och modern metalljusstake. Köp till valfri ljuskälla och ge din ljusstake din egna personliga touch. Vridbara lamphållare som kan riktas och ändra ljusstakens utseende. Skapar julkänsla i ditt hem från år till år.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 151-20 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 655 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 640 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stockholm |
| Sockel | E14 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069405 |


