Adventsljusstake Star Trading Trapp 7L
Rek. pris 569 kr
fr.509 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trapp 7L
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elegant träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Svart |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 540 mm |
| Bredd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,75 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Trapp |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |

