Adventsljusstake Star Trading Trapp BågeRöd
Rek. pris 609 kr
579 kr
490 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Trapp Båge
Röd
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bågformad träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bågformad träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Recensioner
Helene Verifierad köpare
för 5 månader sedanMycket fin och bra kvalité, rätt storlek
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 230-35 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 570 mm |
| Driftkälla | El |
| Vikt | 0,67 kg |
| Djup | 60 mm |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Trapp |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482035714 |


