Adventsljusstake Star Trading TrappRöd
Rek. pris 339 kr
329 kr
212 krSpara 36 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Trapp
Röd
212 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elegant träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 211-05 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Djup | 90 mm |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Trapp |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482211057 |

