Adventsljusstake Star Trading TrippSvart
Rek. pris 1 139 kr
919 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Tripp
Svart
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träljusstake från Star Trading med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en mysig julstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake från Star Trading med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en mysig julstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 212-12 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 770 mm |
| Bredd | 490 mm |
| Vikt | 1,17 kg |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Tripp |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482007445 |
