Adventsljusstake Star Trading TrippRöd
Rek. pris 1 139 kr
919 kr
899 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Tripp
Röd
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Träljusstake från Star Trading med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en mysig julstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake från Star Trading med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en mysig julstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 212-15 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 770 mm |
| Bredd | 490 mm |
| Vikt | 1,11 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Tripp |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482000958 |
