Adventsljusstake Star Trading Vind BågeSvart
Rek. pris 879 kr
839 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Vind Båge
Svart
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake. Svart betsad träbas i form av en båge med upphöjda ljuskoppar, ger ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sina 7 ljuskällor. Placera i ett fönster eller på en skänk för att få en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake. Svart betsad träbas i form av en båge med upphöjda ljuskoppar, ger ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sina 7 ljuskällor. Placera i ett fönster eller på en skänk för att få en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 214-46 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 570 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Bredd | 570 mm |
| Vikt | 0,78 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Vind |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482060730 |



