Adventsljusstake Star Trading Yuletid BO 5L
Rek. pris 219 kr
209 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Yuletid BO 5L
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Liten adventsljusstake, batteri driven, med laserskuret motiv framför ljuspiporna. Pepparkakshus och granar. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en hylla för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten adventsljusstake, batteri driven, med laserskuret motiv framför ljuspiporna. Pepparkakshus och granar. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en hylla för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-25 |
| Färg | Brun |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 280 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,08 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Yuletide |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,18 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,08 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482065483 |


