Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 11L VikbarGrå
889 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 11 st ljuskällor och dekorationsringar. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Sofia LVerifierad köpare
för 2 år sedanJättevacker ljusstake som ger ett fantastiskt sken. Smidigt att den går att fälla ihop enkelt för förvaring.
+ Jättevacker och pampig adventsljusstake.
- Inget
Anna Verifierad köpare
för 4 år sedanStilren och vacker Stort plus för konstruktionen som gör den smidig att förvara.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3592-370 |
| Färg | Grå |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Höjd | 820 mm |
| Bredd | 860 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,35 kg |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| EAN-nr | 7318303592379 |



