Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 45L LEDSilver
336 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 45 st varmvita ljuskällor. Sladd 1,8 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3571-900TR |
| Färg | Silver |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Höjd | 560 mm |
| Bredd | 465 mm |
| Spänning | 3 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318303571909 |


