Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 11L med Manschetter
fr.569 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 11 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
LouiseVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fin och bra kvalitet.
ErlandVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina och passade otroligt bra i fönstren i den nybyggda lagerförrådsbyggnaden
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Vit |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Höjd | 510 mm |
| Bredd | 655 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 3 W |

