Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5L Båge med GröntGrå
Rek. pris 619 kr
403 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

5L Båge med Grönt
Grå
403 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 5 st ljuskällor och gröna dekorationer.
Recensioner
Anna-Karin ZVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt söt lite stake!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3988-319 |
| Färg | Grå |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7318309883198 |


