Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L på Fot H46Röd
569 kr
399 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
LouiseVerifierad köpare
för 5 år sedanNågra av ljusen är lite sneda, lite tråkigt. Annars fint ljus i den och lagom stor
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2540-510 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7318302540517 |

