Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Luciatåg 4L
929 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide i form av ett luciatåg med 4 st ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3994-320 |
| Färg | Grå/Vit |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 290 mm |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318303994326 |


