Adventljusstake Markslöjd OrganoSvart
1 149 kr
702 krSpara 39 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Organo
Svart
702 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Organo är en femarmad ljusstake från Markslöjd i metall. Design av Joakim Thedin. Ljusstaken kräver fem glödlampor med liten sockel (E14) om max 25W, ingår ej. 2m lång sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Organo är en femarmad ljusstake från Markslöjd i metall. Design av Joakim Thedin. Ljusstaken kräver fem glödlampor med liten sockel (E14) om max 25W, ingår ej. 2m lång sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705852 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Djup | 40 mm |
| Effekt | 25 W |
| Vikt | 1,5 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E14 |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7330024598119 |

