



Ljusstake Star TradingAda 7-Armad AdventsljusstakeWhite
Rek. pris 209 kr
!
199 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: White
Beskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med härligt sken. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 286-18-2 |
| Färg | White |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Diameter | 375 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 375 mm |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 40 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ada |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| EAN-nr | 7391482077035 |



