
Ljusstake Star TradingAlbo 5-armad Adventsljusstake
fr. 709 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Elegant 5-armad adventsljusstake.
Tillverkad i trä och målad i beige. Placera den eleganta ljusstaken i ett fönster för en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Beige, Brown |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 510 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Bredd | 510 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | ALBO |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 18 m |
| Djup | 85 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |


