Ljusstake Star Trading AlboVit, H: 660 mm
Rek. pris 749 kr
719 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Albo valnöt Small
Elegant 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad i vitt. Placera den eleganta ljusstaken i ett fönster för en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 214-61 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 510 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Bredd | 510 mm |
| Kabellängd | 180 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 85 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Wood,Plastic |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | ALBO |
| Sockel | E10 |
| Typ | Ljusstake |
| Vikt | 0,97 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482066794 |




