Ljusstake Star Trading Eli 5-armad AdventsljusstakeRed
859 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Red
Förväntas åter i lager 2026-07-06
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träljusstake med 5 ljuskällor och guldmålad dekoration, lätt att placera och skapar en härlig julstämning både i fönster och inne i rummet på tex en hylla eller skänk. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 5 ljuskällor och guldmålad dekoration, lätt att placera och skapar en härlig julstämning både i fönster och inne i rummet på tex en hylla eller skänk. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 218-78-1 |
| Färg | Red |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 370 mm |
| Höjd | 470 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 18 m |
| Serie | Eli |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482077486 |


