Adventsljusstake Star Trading Gillian BågeBrun
739 kr
709 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusstake Star Trading Gillian Båge är en bågformad träljusstake med mässing belagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Gillian Båge är en bågformad träljusstake med mässing belagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 219-44 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 630 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,77 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Gillian |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056825 |

