Ljusstake Star Trading Inez 5-armad Adventsljusstake
Rek. pris 279 kr
fr.269 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Inez 5-armad Adventsljusstake
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk.
Stämningsfull vit adventsljusstake tillverkad i trä. Skapar julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Red, White |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 265 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Bredd | 265 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 18 m |
| Serie | INEZ |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3 W |
| Spänning | 230 V |

