Ljusstake Star Trading Julia Tåg
Rek. pris 319 kr
299 kr
229 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Julia Tåg
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vit träljusstake med 5 ljuskällor. Ljusstaken är fint dekorerad med ett jultåg. Lok med två vagnar. Lyser upp fint i rummet och skapar en mysig julstämning med ljus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit träljusstake med 5 ljuskällor. Ljusstaken är fint dekorerad med ett jultåg. Lok med två vagnar. Lyser upp fint i rummet och skapar en mysig julstämning med ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-29 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 15 mm |
| Bredd | 28 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Julia |
| Djup | 5,5 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482043443 |

