Ljusstake Star Trading Puzzel 370 mm
239 kr
210 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Puzzel 370 mm
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Puzzel Large
Härlig juldekoration i laserskuren trä. Här har du möjlighet att själv bestämma hur figurerna ska placeras. Det följer med 6st granar, 5st hus, en lyktstolpe, en snögubbe, ett rådjur och tomte med släde. Mestades i målatd vit färg men också grått och grönt. Små ledlampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri och har timer funktion.
Recensioner
CamillaVerifierad köpare
för 5 månader sedanRoligaste och finaste ljusstaken någonsin <3
+ fint pussel och pyssla med :-)
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-26 |
| Färg | Multi |
| Höjd | 165 mm |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Diameter | 370 mm |
| Bredd | 370 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Wood,Plastic |
| Serie | Puzzel |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusstake |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,37 kg |
| EAN-nr | 7391482068941 |









