Adventsljusstake Star Trading TitusKrom
Rek. pris 1 099 kr
819 kr
789 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Titus
Krom
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En elegant metalljusstake Titus med senaste ljuskällan. 7 ljuskällor, soft glow. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En elegant metalljusstake Titus med senaste ljuskällan. 7 ljuskällor, soft glow. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
7 ljuskällor, soft glow. Perfekt adventsljusstake till jul, sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 102-55 |
| Färg | Krom |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 590 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Diameter | 380 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Titus |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| Djup | 140 mm |
| Effekt | 0,5 W |
| EAN-nr | 7391482041333 |


