Beskrivning
Svart träljusstake, 5 ljus. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 211-02-1 |
| Färg | Black |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Diameter | 240 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Trapp |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482078193 |





