Ljusstake Star Trading Trapp 7-armad AdventsljusstakeRed
539 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor.
Röd träljusstake med 7 ljuskällor. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljusstaken har en kabellängd på 180cm. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 212-05-1 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Diameter | 340 mm |
| Höjd | 540 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Kabellängd | 18 m |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 90 mm |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Trapp |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482071903 |



