Adventsljusstake Star Trading Trill 7LRöd
Rek. pris 499 kr
479 kr
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
39 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träljusstake med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 212-55 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 470 mm |
| Bredd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,63 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Trill |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482028679 |
