Bordsdekoration Markslöjd Dunge
fr.1 239 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

3 ljustorn i metall från Markslöjd. Ljusdekorationen har fast LED-belysning om 2,7W. Sladden är 2m lång.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
3 ljustorn i metall från Markslöjd. Ljusdekorationen har fast LED-belysning om 2,7W. Sladden är 2m lång.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart, Vit |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Höjd | 800 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 2,7 W |
| Typ | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,7 kg |
| Effekt | 2,7 W |
