Dekorationsgran Star Trading Noel
Rek. pris 949 kr
846 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Noel
846 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker kon med dekorationer i silver och rosa. Lyser upp med 40 varmvita LED. Konen har en inbyggd timer och är batteridriven (batterier ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker kon med dekorationer i silver och rosa. Lyser upp med 40 varmvita LED. Konen har en inbyggd timer och är batteridriven (batterier ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 601-21 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 42 st |
| Höjd | 65 mm |
| Bredd | 34 mm |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 34 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Noel |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Julgran |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| EAN-nr | 7391482044273 |


