Dekorationsträd Star Trading Furu
Rek. pris 399 kr
369 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Furu
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsträd med 20 stycken LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Tallen är batteridriven och avger ett varmvitt sken. Fin dekoration att inreda med i hemmet. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när trädet ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsträd med 20 stycken LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Tallen är batteridriven och avger ett varmvitt sken. Fin dekoration att inreda med i hemmet. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när trädet ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 600-35 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Ström | 6 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| Serie | Furu |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Julgran |
| Vikt | 0,77 kg |
| EAN-nr | 7391482013811 |
