Dekorationsträd Star Trading Toppy Batteridriven
Rek. pris 189 kr
fr.164 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Toppy Batteridriven
164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativ bordsgran med LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin gran som sprider julstämning i hemmet. Granen är batteridriven och har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ bordsgran med LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin gran som sprider julstämning i hemmet. Granen är batteridriven och har en inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10, 20 st |
| Höjd | 450, 600 mm |
| Bredd | 250, 320 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Julgran |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Toppy |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Vikt | 0,76, 0,97 kg |
