




Grangirlang Star TradingCanadian
339 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Batteridriven Grangirlang med 30 stycken LED-lampor. En dekorativ Grangirlang med varmvitt sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 612-05 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 2500 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Grangirlang |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Cadian |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482612052 |

