Grangirlang Star Trading Larix
279 kr
263 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Larix
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Larix Grangirlang är 140cm lång och har lärkträdsliknande barr och små kottar. Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Larix Grangirlang är 140cm lång och har lärkträdsliknande barr och små kottar. Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval.
Med 20 varmvita ljuspunkter går den att använda både som en Grangirlang utomhus eller som en dekoration inomhus. Den drivs av 3 AA batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser den i 6 timmar om dagen i ca 30 dagar. Batterier ingår ej. I familjen Larix har vi även en krans och en trappgran.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-32 |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Diameter | 1400 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| Typ | Grangirlang |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,132 kg |
| Kabellängd | 30 m |
| Serie | Larix |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,6 W |
| EAN-nr | 7391482062246 |



