Julgran Gnosjö Konstsmide Roterande LED
Rek. pris 439 kr
fr.357 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Roterande julgran från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Drivs med 3xAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 300, 330 mm |
| Bredd | 120, 130 mm |
| Typ | Julgran |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Djup | 120, 130 mm |

