Kon Star Trading TopHöjd: 60 cm
Rek. pris 289 kr
109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Top
Höjd: 60 cm
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kon med snygga dekorativa mönster. Placeras fint på ett bord som en vacker dekoration. Konen ger ett härligt sken i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Kon med snygga dekorativa mönster. Placeras fint på ett bord som en vacker dekoration. Konen ger ett härligt sken i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 237-11 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Trä |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,36 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Top |
| Djup | 110 mm |
| EAN-nr | 7391482237118 |

