Lärkträd Nordic Winter i Kruka 120 cm med Snö och Ljus
888 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker och naturtrogen lärkträ med led-lampor från nordic winter. njut av din fina lärkträ hela julperioden.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Vacker och naturtrogen lärkträ med led-lampor från nordic winter. njut av din fina lärkträ hela julperioden.
Levereras med svart potta. bör endast användas inomhus. allergivänligt. ansluts till 230 volt.
information
- typ: julgran 120 cm
- material: pvc, brandhämmande
- höjd: 120 cm
- bredd: 70 cm
- grankvistar: 83 st.
- godkänd: ce, en71-2, rohs, reach
specifikationer
- omkrets cm: 174 cm
- nettovikt i kg: 2.3 kg
- färg: vit
- material: pvc
- produkthöjd cm: 120 cm
- produktbredd cm: 70 cm
information
- typ: julgran 120 cm
- material: pvc, brandhämmande
- höjd: 120 cm
- bredd: 70 cm
- grankvistar: 83 st.
- godkänd: ce, en71-2, rohs, reach
specifikationer
- omkrets cm: 174 cm
- nettovikt i kg: 2.3 kg
- färg: vit
- material: pvc
- produkthöjd cm: 120 cm
- produktbredd cm: 70 cm
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-017 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1200 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Spänning | 230 V |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dekorationsträd |
| Vikt | 2,3 kg |
| EAN-nr | 5705858706689 |




