
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Brun, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |


