


Ljusträd Gnosjö KonstsmideKvist H100Brun
241 kr 369 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Brun
Beskrivning
Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3368-600 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| EAN-nr | 7318303368608 |


