
Ljusträd Gnosjö KonstsmideKvistVarmvit/Vit
199 kr 279 kr
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st cherry LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3369-100 |
| Färg | Varmvit/Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318303369100 |

