Ljusträd Markslöjd Abeto Julgran Julbelysning Utomhus300 cm
Rek. pris 1 499 kr
1 495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
300 cm

Abeto Julgran Julbelysning Utomhus
300 cm
1 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
ABETO Tree 1,2m 90L LED Warm White
Abeto julgran från Markslöjd. 380 varmvita LED-ljus. 3m hög. IP44, godkänd för utomhusbruk. 50cm svart pc kabel med transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706330 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 380 st |
| Höjd | 300 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 100 cm |
| Effekt/prestanda | 3,6 kW |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ | Ljusträd |
| Material | PVC |
| Sockel | Fixed LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Kollektion | Jul |
| Serie | Abeto |
| EAN-nr | 7330024615779 |

