


Ljusträd Star TradingTobby Tree120 cm
Rek. pris 749 kr
!
709 kr
30 dagars prisgaranti
Höjd
Välj Ljusflöde
Beskrivning
Elegant dekorationsträd med 122 LED-ljuskällor som ger ett härligt sken. Vacker dekoration att inreda med i hemmet eller på uteplatsen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 860-84 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 122 st |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Ljusflöde | 210, 210 lumen |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | Tobby Tree |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| EAN-nr | 7391482044549 |
