Metaljulgran Nordic Winter 120 cm med 130 st LED-Lampor
469 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elegant metalljulgran. denna vackra och eleganta julgran i svart metall med 130 varmvita led-lampor är en fröjd för ögat och ger en stilren julkänsla.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Elegant metalljulgran. denna vackra och eleganta julgran i svart metall med 130 varmvita led-lampor är en fröjd för ögat och ger en stilren julkänsla.
snabb och enkel montering
julgranen levereras hopfälld och fälls enkelt ut och fästs i marken med påsvetsade jordankare.
anslut till ett 230-voltsuttag och njut av den strålande granen.
information
- typ: julgran i metall
- material: metall
- höjd: 120 cm
- bredd: 78 cm
- led-lampor: 130 st.
- färg: svart
- godkänd: ce, rohs
specifikationer
- omkrets cm: 233 cm
- nettovikt i kg: 3 kg
- färg: svart
- material: metall
- produkthöjd cm: 120 cm
- produktbredd cm: 78 cm
julgranen levereras hopfälld och fälls enkelt ut och fästs i marken med påsvetsade jordankare.
anslut till ett 230-voltsuttag och njut av den strålande granen.
information
- typ: julgran i metall
- material: metall
- höjd: 120 cm
- bredd: 78 cm
- led-lampor: 130 st.
- färg: svart
- godkänd: ce, rohs
specifikationer
- omkrets cm: 233 cm
- nettovikt i kg: 3 kg
- färg: svart
- material: metall
- produkthöjd cm: 120 cm
- produktbredd cm: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-040 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 130 st |
| Höjd | 1200 mm |
| Bredd | 780 mm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 3 kg |
| EAN-nr | 5705858710921 |








