Metallgran Gnosjö Konstsmide 145L LED
Rek. pris 3 169 kr
fr.1 899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

145L LED
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lackerad metallgran från Gnosjö Konstsmide, komplett med toppstjärna. Granen har fem st slingor med 145 st amberfärgade LED-lampor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Lackerad metallgran från Gnosjö Konstsmide, komplett med toppstjärna. Granen har fem st slingor med 145 st amberfärgade LED-lampor.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Mässing, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 145 st |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 800 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Stål |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 4,5 V |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 3,5 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljustemperatur | 2100-2200 K |
| Djup | 800 mm |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,048 W |
| Kabelfärg | Grön, Mässing, Vit |



