Beskrivning
Svart metallgran från Gnosjö Konstsmide med 100 st amberfärgade LED-lampor. Den har svart kabel och kommer med transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1792-787 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,52 kg |
| EAN-nr | 7318307927870 |




