


Metallgran Gnosjö KonstsmideH60 Silver
839 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Silvrig metallgran från Gnosjö Konstsmide med 100 st varmvita micro-LED.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1792-333 |
| Färg | Silver |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 110 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318307923339 |

