
Välj Höjd
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Pyramid från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Sladd 4 m.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 600, 900 mm |
| Bredd | 600, 1300 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
