Flaggstångsbelysning Glimma Special Edition LED DUOLED
Nyhet
fr.9 995 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flaggstångsbelysning Glimma Special Edition LED DUOLED
9 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flaggstångsbelysning Glimma DUOLED är tillverkad med ljusslingor i LED i ett helt unikt mönster som skapar en fantastisk ljuseffekt. Glimma Special edition styrs enkelt genom appen Tuya Smart och kan ställas mellan varmvit och kallvit ljus.
Varumärke
FormentaBeskrivning
Flaggstångsbelysning Glimma DUOLED är tillverkad med ljusslingor i LED i ett helt unikt mönster som skapar en fantastisk ljuseffekt. Glimma Special edition styrs enkelt genom appen Tuya Smart och kan ställas mellan varmvit och kallvit ljus.
Du kan även styra belysningen att lysa i olika scenarion exempelvis lysa vanligt med fast sken, blinka eller att lamporna ska lysa i vågor. Belysningen har även inbyggd dimmer. Vår special edition levereras med gröna kablar och kommer levererad i Glimmas ryggsäck för enklare förvaring och smidigare framtagning utav er belysning. Den medföljande transformatorn är IP44-klassad, vi rekommenderar dock att den ska placeras på en plats fri från snö och väta. Glimma är en julbelysning av högsta kvalitet och vi lämnar därför tre års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Formenta |
| Färg | Varm vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 8, 10 m |
| Antal Ljuskällor | 2500, 4000 st |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700/6000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glimma |
| Sockel | EU |
| Produkttyp | Flaggstångsbelysning |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Ja |
| Kabelfärg | Grön, Svart |
| Kabellängd | 8 m |
| Diameter | 3,5, 4,2 m |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Sensor | product_attribute__null, Nej |
